נעמי עונה על שאלותיכם

Naomi Thabor נעמי תבור מפיקה ומארגנת אירועים בינלאומיים זה 15 שנים. הרגישו חופשיים לפנות לנעמי עם כל שאלה הקשורה לאירועים ולחתונות בישראל.

  • כיצד לתכנן חתונה בישראל
  • כיצד לבחור את האולם המתאים ביותר עבורכם?
  • כיצד לבחור ספקים לחתונה?
  • האם אתם מחפשים רעיונות ייחודיים לחתונה בישראל?

צרו עימנו קשר ונענה על כל שאלותיכם

צרו קשר

טלפון: 972-3-9161610+
נייד: 972-54-2454502+
פקס: 972-3-5287111+
דוא"ל: info@imagine-events.co.il

My status
Visit Us on Facebook
טופס יצירת קשר     

  • אירועים לחברות
  • אירועים לחברות

אירועים לחברות

על מנת להעביר את המסר שלך, לשווק ולמכור את המוצרים שלך, להשיג שיתוף פעולה ומימון או לגבש את צוות העובדים - אירוע הוא אמצעי חשוב, ואין זה משנה אם מדובר בכנס, בוועידה, בסמינר, בישיבה חשובה, במסיבה ללקוחות או לעובדים שלך, או בכל סוג אחר של אירוע.

אימג'ין אירועים יצרו עבורך אירוע, ולא רק כדי שהאירוע אכן יתקיים, אלא כדי שתצליח להשיג מהאירוע בדיוק את מה שרצית. הצוות שלנו מיומן בשיווק וביחסי ציבור ובעל ניסיון רב ביצירת אירועים יעילים באמת עבור לקוחות ברחבי אירופה.


גיבוש עובדים

אנו מארגנים ויוצרים גיבוש לעובדים. כל חברה צריכה להבין שהמשאב הגדול ביותר שלה הוא שיתוף הפעולה המשולב של עובדיה. אם כן, חשוב מאוד לטפח את שיתוף הפעולה הזה ולחזק אותו, ולהביא את כל העובדים לתמוך באנרגטיות ביעדים ובאסטרטגיות המקדמות את החברה. אפשר להשיג זאת בעזרת גיבוש עובדים. גיבוש עובדים מתבצע בדרך כלל באירוע או בסדרה של אירועים המתוכננים להתאים לחברה שלך.

אנו ניצור יחד איתך את האירועים האלה כדי שתוכל להשיג את התוצאה המיוחלת ביותר.


אירועי שיווק

אתה רוצה שחברתך תקלע בדיוק למטרה? אתה רוצה לקדם את המוצרים שלך ולמָצֶב אותם כיאות? אתה רוצה להשיג שיתוף פעולה של חברות אחרות, של משקיעים, של יחידים, של קמעונאים, של ספקים?

לא משנה מהו הקמפיין שאתה מנהל עבור המוצר שלך, אנו נעבוד לפיו כדי לקדם ולהרחיב את תוצאותיו. נעשה זאת בעזרת אירוע אחד או בעזרת סדרה של אירועים שישווקו את המוצר שלך לקהל היעד שלו, בעזרת ערוצי התקשורת שאליהם חשוף קהל היעד, ובהתאם לכל היבטי טכניקות השיווק.

באירוע השקת מוצר או כחלק מקמפיין, תוכל להשיג הכרה וקידום למוצר שלך שתתקשה להשיג בדרכים אחרות. אימג'ין אירועים יצרו זאת עבורך בהתאם לצרכייך ולתקציבך.


גיוס תרומות

כנס תורמים ותורמים פוטנציאליים יכול לשמש כנקודה מכריעה עבור קמפיין לגיוס תרומות.

על מנת לגייס תרומות מיידיות ולזכות באמון ובשיתוף פעולה מצד התורמים, יש לארגן ולהפיק את האירוע כהלכה.

ראשית יש לפרסם את אירוע גיוס הכספים ולהבטיח את הגעת התורמים. סביר להניח כי ציבור התורמים שלך מוזמן גם לאירועים דומים אחרים ולכן חשוב מאוד לפרסם וליצור את האירוע באופן שיבטיח את הגעתם של משתתפים רבים. לאחר מכן, חשוב שהאירוע ינוהל כך שהמוזמנים ישובו ויחזרו לאירועי גיוס הכספים שלך.

התורמים שלך אוהבים לתרום למען מטרות נעלות, בחלומות נועזים ומרגשים. הם צריכים להרגיש שהם בוטחים בך ובקמפיין שלך. אימג'ין אירועים יתכננו את האירוע שלך כדי שתשיג בדיוק את התוצאה הזאת.


אירועים אומנותיים

אימג'ין אירועים מארגנים הופעות, קונצרטים, מסיבות עם בידור חי, נשפים וכדומה. אירועים אלה, קטנים כגדולים, עלולים להיכשל בשל סיבות ארגוניות בלבד.

אימג'ין אירועים עובדים עם כמה מאנשי המקצוע הידועים בישראל ומתאמים את התכנון, את לוחות הזמנים ואת הפעולות כדי להפיק אירוע מוצלח.

ממקומות חניה לשירותי הגברה, ממכירת כרטיסים להקמת הבמה, אימג'ין אירועים ינחו אותך בארגון האירוע כדי שתשיג הצלחה מסחררת.


בקשה להצעת מחיר
שם:
מדינה:
טלפון:
דוא"ל:
אימות:
הערות:
המלצות
  • "אני רוצה להודות לכם על כל העזרה והסיוע שלכם ב-8 החודשים האחרונים שהגיעו לשיא ביום החתונה שלנו שהיה היום הטוב ביותר בחיי. לא קל לעשות זאת ממרחק אבל בתוך זמן קצר הבנתי שאני יכול לסמוך עליכם לחלוטין. אתם לא פחות פרפקציוניסטים ממני! יתרה מזאת, תרמתם הרבה לאירוע עם כל הרעיונות היצירתיים שהצעתם. רבים מהאורחים שלנו הביעו בפירוש הערכה ליצירתיות שהייתה ניכרת בכל". עוד...

  • "בעלי ואני נעזרנו בשירותיה של נעמי ואימג'ין אירועים בחתונתנו בישראל בשנה שעברה. בסך הכל, הייתה זאת הצלחה של 100%. נעמי ניהלה את הכול בשלמות. לנו כזוג לא היו דאגות, החתונה הייתה מושלמת וכל אחד מאורחינו החמיא לנו עליה, היא עמדה על המיקח היטב מול הספקים הישראליים ופיקחה על כול פרט ופרט." עוד...

  • "תודה רבה לך שמצאת את כול האנשים שעבדו מאחורי הקלעים של חתונתנו. אך חשוב מכול, תודה לך שפשוט היית את כי סייעת לנו רבות והפגנת אכפתיות, תמיכה ואהבה אמיתית לא רק לעבודה שלך אלא גם אלינו כזוג. נהננו לעבוד איתך ואנו מקווים שנעשה זאת שוב בעתיד הקרוב בשובנו לישראל לרגל יום השנה!" עוד...

  • "ברצוני להביע את תודתי הרבה. קיבלנו תגובות נלהבות רבות מהאורחים שלנו, בזכות הביצועים המצוינים שלך ושל הצוות במהלך ארבעת ימי האירוע ושבועות ההכנה הרבים. הגישה המהירה, הגמישה והמשתלמת שלכם מוערכת ביותר. אמליץ על השירותים שלכם בפני כל אחד ואני מקווה שנוכל לעבוד יחד שוב בעתיד..." עוד...